درباره ما

درباره فرارادمیاندوآب

شروع اخذ مجوزات کار

این واحد درسال 1395 بران شدتا بااخذمجوزات مربوط به خردکردن وبسته بندی قند فعالیت خودراشروع نماید.مادرسال 1395ازسوی جهادکشاورزی ونیز اداره ثبت مالکیت معنوی موفق به اخذ مجوزات اولیه لازم شدیم.

افتتاح مجموعه

مجموعه فرارادمیاندوآب درسال 1398 با دریافت مجوزات لازم وخرید خطوط جدیدوتمام اتوماتیک بدون دخالت دست به صورت رسمی افتتاح شده است.این واحدیکی  از معتبرترین مجموعه های بسته بندی قند و شکر است. نکته مهم درباره ما رعایت نکات بهداشتی و صداقت در کار است.

شروع کار

مجموعه ما دارای مجوزات کامل بهداشتی میباشد.قند فراراد میاندوآب کیفیتی بالا و همچنین قیمت پایینی نسبت به سایر قند ها دارد.فعالیت ما ازسال1398 بصورت کامل آغازشده است.

درباره قندفرارادمیاندوآب

یکسال بعد

مجموعه فراراد میاندوآب، با در اختیار داشتن کادری مجرب در واحدخود  توانسته است قند و شکر مورد نیاز مصارف خانگی مصرف کنندگان را در کیفیتی بالا و قیمتی مناسب تهیه نموده و به بازار عرضه نماید. بهتر است درباره ما بدانید که مجموعه فرارادمیاندوآب، قند کله چغندر میاندوآب را که یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع قند در کشور به شمار می آید، به اندازه های مناسب خرد نموده و در بسته بندی های شیک، اصولی و استاندارد آماده عرضه می نماید.

درباره ما

فراراد میاندوآب یکی از واحد های معتبر در زمینه بسته بندی قند و شکر، به ویژه قند کله چغندر میاندوآب است. درباره ما باید خاطر نشان نمود که شرکت فراراد با هدف کسب رضایتمندی مصرف کنندگان و در نظر داشتن فاکتور بسیار مهم کیفیت، فعالیت خود را در این زمینه آغاز نموده و توانسته است با کسب تجربه چند ساله در این زمینه، به بسته بندی بهداشتی و با کیفیت قند و شکر در اندازه های متفاوت بپردازد.

درباره فرارادمیاندوآب بیشتر بدانیم

مجموعه فراراد میاندوآب، با در اختیار داشتن کادری مجرب توانسته است قند و شکر مورد نیاز مصارف خانگی مصرف کنندگان را در کیفیتی بالا و قیمتی مناسب تهیه نموده و به بازار عرضه نماید. بهتر است درباره ما بدانید که مجموعه فراراد، قند کله چغندر میاندوآب را که یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع قند در کشور به شمار می آید، به اندازه های مناسب خرد نموده و در بسته بندی های شیک، اصولی و استاندارد آماده عرضه می نماید.

فراراد میاندوآب
درباره قندفرارادمیاندوآب
ویژگی محصولات

ویژگی منحصربه فردمجموعه

یکی از ویژگی های بسیار مهم درباره ما، همکاری با افراد متخصص و با تجربه در این زمینه بوده و تمامی اصول مرتبط با بسته بندی محصولات مطابق با جدیدترین روش های جهانی انجام می شود. قند و شکر تهیه شده توسط واحد فراراد دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و پیش از انجام فرآیند بسته بندی، به آزمایشگاه کنترل کیفی و صنایع غذایی معتبر فرستاده شده و مورد بررسی کامل بهداشتی و کیفی قرار خواهد گرفت.

مجوزهای کسب شده

مجموعه فراراد میاندوآب از جمله شرکت های فعال در زمینه بسته بندی قند و شکر می باشد که توانسته است پس از چند سال خدمت صادقانه، مجوز جهاد کشاورزی، مجوز وزارت بهداشت و مجوز ثبت علامت تجاری را کسب نموده و با انگیزه و هدفمندی بیشتر به فعالیت خود در این حوزه ادامه دهد. کیفیت محصولات مورد استفاده در این واحد، صداقت کارکنان و سبک متفاوت بسته بندی ها از جمله فاکتورهای قابل توجه و بسیار مهم در خصوص تمایز شرکت ما بوده و می تواند تجربه لذت طعم شیرین و متفاوت قند و شکر را برای مصرف کنندگان به ارمغان بیاورد.

درباره قند فرارادمیاندوآب

برای اخذنمایندگی،ارسال انتقادات و پیشنهادات با ما در ارتباط باشید.

hr009397@gmail.com